Google Ads Kraków

Google Ads Kraków – nowy poziom reklamy w internecie

Internet to miejsce, w którym znajdziesz dziesiątki firm konkurujących o uwagę klientów. Jak sprawić, by to właśnie Twoja stała się tą, którą wybiorą? Odpowiedź na to pytanie jest prosta – wykorzystaj potencjał, który kryje się we współczesnej reklamie Google Ads w Krakowie.

Czym są Google Ads? Poznaj reklamy w wyszukiwarkach

Reklamy Google Ads obejmują szereg różnych form reklamowych, które możesz zauważyć w różnych miejscach w Internecie. Obejmują one najpopularniejsze strony i portale, w których dzięki tej platformie Twoja firma może zostać zauważona. Niezależnie od formy reklam Google Ads działają one podobnie – po kliknięciu w element promocyjny użytkownik przenoszony jest do strony reklamodawcy, gdzie może się on bliżej zapoznać z sugerowaną ofertą.

Jedną z największych zalet reklam Google Ads jest liczba miejsc, w których mogą się one znajdować. W sieci reklamowej Google ujęte zostały miliony stron współpracujących, na których mogą się wyświetlać właśnie Twoje treści marketingowe – banery, produkty czy reklamy. Dzięki temu można dotrzeć do milionów użytkowników z całego świata.

Reklamy Google Ads można spotkać między innymi w postaci:

 • Reklam w wyszukiwarkach oznaczonych jako treści marketingowe, które są wizualnie stylizowane na organiczne wyniki wyszukiwania. Najczęściej pojawiają się one nad albo pod standardowymi wynikami lub po ich prawej stronie. Tego rodzaju reklamy Google Ads są idealne do docierania do użytkowników poszukujących produktów lub usług pojawiających się w słowie kluczowym.
 • Kampanie produktowe (Product Listing Ads) – sprzedażowa kampania w Google Ads przeznaczona w szczególności dla sklepów internetowych oraz firm oferujących swoje produkty przez Internet. Składa się ona ze zdjęcia produktu, nazwy i ceny oraz podstawowych danych sklepu. Można dzięki niej zaprezentować także wiele produktów jednocześnie, co sprawia, że jest ona idealnym narzędziem do napędzania sprzedaży.
 • Kampanie banerowe Display. Graficzna forma reklamy, która może być wyświetlana w całej sieci reklamowej Google Ads. Świetnie nadają się do kreowania całościowego wizerunku marki, jak i promowania poszczególnych jej produktów czy działań, takich jak wydarzenia, konferencje czy rekrutacje.
 • Kampanie remarketingowe. Kampanie do osób, które już wcześniej odwiedziły daną witrynę lub się z nią zetknęły. Listy remarketingowe można tworzyć według listy warunków, które pozwalają znacznie dokładniej kierować konkretne komunikaty marketingowe.
 • Kampanie Youtube. Propozycja reklam Google Ads dla firm, które chcą się wyróżnić wizualnym przekazem. Ta opcja umożliwia wyświetlanie filmów promocyjnych przed lub w trakcie trwania wideo, w formie krótkiego spotu lub małego banneru. Duże możliwości dopasowania formatu filmu sprawiają, że to dobra propozycja nawet dla firm, które na co dzień nie stosują w swojej pracy tego rodzaju multimediów.

Co wyróżnia reklamy Google Ads?

Jak powszechnie wiadomo, reklamy Google Ads cechują się stosunkowo wysokim współczynnikiem konwersji – oczywiście pod warunkiem, że są one odpowiednio zoptymalizowane. Wszystko dzięki unikalnym możliwościom, jakie dają ich możliwości dopasowania. Reklamy Google Ads, w przeciwieństwie do swoich konwencjonalnych poprzedników, mają bowiem możliwość dopasowania przekazów do konkretnych grup docelowych. Wszystko dzięki zaawansowanym funkcjom monitorowania oraz badania preferencji użytkowników, które są zapisywane przez Google i mogą następnie zostać wykorzystane do wyświetlania odpowiednich reklam. Dzięki tej unikalnej w skali świata funkcji użytkownikom wyświetlają się reklamy produktów, które mają potencjalnie większą szansę ich zainteresować. Z kolei reklamodawcy mogą lepiej zarządzać swoim budżetem reklamowym, wybierając swoich odbiorców dzięki kryteriom takim jak:

 • Wiek
 • Lokalizacja
 • Zainteresowania
 • Poprzednie wyszukiwania

I wiele, wiele więcej. Wszystko to dzięki reklamom Google Ads, które zamykają ogromny wachlarz możliwości w jednej platformie.

Postaw na Google Ads, postaw na jakość

Reklamodawcy od samego zarania dziejów marketingu poszukiwali sposobów na stworzenie reklam idealnie dopasowanych do potrzeb użytkowników, jak i ich budżetów. Google Ads idealnie odpowiadają na te potrzeby. Wybierając je masz nie tylko pewność, że nie przepalisz ani złotówki ze swojego budżetu. Reklamy Google Ads niosą bowiem ze sobą znacznie więcej plusów, których nie sposób pominąć rozważając tę formę reklamy. Należą do nich:

 • Możliwość realizacji różnych celów. Chcesz sprzedać produkty, zwiększyć ilość zapisów na newsletter czy zachęcić klientów do pobierania Twojej aplikacji? Google Ads na pewno Ci pomoże. Tego rodzaju reklamy mogą przekierowywać użytkowników w dowolne miejsce w sieci – to Ty decydujesz, gdzie zabiorą Twoich klientów.
 • Mierzalność. Budżety reklamowe często nie znajdują odzwierciedlenia w wynikach sprzedażowych. Dzięki rozbudowanym funkcjom Google Ads bez problemu sprawdzisz, jaką ścieżką poruszał się Twój klient i jaki sukces osiągnęła Twoja kampania. Bez niedomówień i białych plam!
 • Zasięg. Twoja grupa docelowa może się znajdować w najbliższej okolicy przedsiębiorstwa, w całym kraju lub w niemal wszystkich krajach świata. Z reklamami Google Ads z całą pewnością do niej dotrzesz.
 • Elastyczność. Masz niebanalny pomysł na kampanię lub po prostu chcesz pokazać swoje produkty? Niezależnie od pomysłu tego rodzaju promocja na pewno będzie w stanie Ci pomóc.
 • Budowanie zaangażowania. Reklamy Google Ads to prosty sposób do zachęcania użytkowników do kolejnych interakcji ze stroną. Dzięki temu nie tylko napędzasz sprzedaż, ale także sprawiasz, że Twój biznes zostanie w świadomości odbiorców znacznie dłużej.

Usługi Google Ads Kraków – znajdź najlepszych specjalistów!

Mimo ogromnych możliwości Google Ads jest jednak niezwykle złożoną platformą, która w początkowej fazie reklamy może sprawiać problemy osobom, które wcześniej nie miały z nią do czynienia. Aby poprawnie wykorzystać każdy grosz ze swojego budżetu skorzystaj z profesjonalnej pomocy – takiej, jaką możemy Ci zaoferować.

Reklamy Google Ads nie mają dla nas żadnych tajemnic. Od wielu lat obsługujemy pod tym kątem zarówno małe firmy, jak i duże przedsiębiorstwa, napędzając ich sprzedaż, budując markę i czyniąc ich biznesy po prostu lepszymi. Teraz możemy zrobić to samo dla Ciebie, wykorzystując doświadczenie z zakresu reklamy internetowej. Żadna branża nie stanowi dla nas przeszkody – skontaktuj się i sprawdź, jak możemy Ci pomóc!

Skip to content